De 8 regiocoördinatoren van NSGK

Uw regiocoördinator
De NSGK-collecte wordt aangestuurd door de collectecoördinator, werkzaam op het NSGK-hoofdkantoor, en een team van negen regiocoördinatoren. De regiocoördinatoren zorgen voor de uitbreiding van de collecte in de regio en de werving van vrijwilligers. De collecteorganisatoren kunnen bij hen terecht voor vragen over hun werkzaamheden of problemen die zij zelf niet kunnen oplossen. Ook wanneer u zelf een activiteit wilt organiseren om geld in te zamelen of wanneer u hulp nodig hebt bij het organiseren van een evenement kunt u rechtstreeks contact opnemen met de regiocoördinator van uw regio.

Regiocoördinatoren NSGK

 NSGK Regiocoordinatoren collecte  Foto Monique Weller    
Regio Groningen/Drenthe



Roelie Rozema
Tel: 06-52598762
Email: rrozema@nsgk.nl        

              
                        
Regio Friesland/
Noordoostpolder/
Steenwijkerland

Monique Jonker
Tel: 06-21165626
Email: mjonker@nsgk.nl
 
Regio Overijssel/
Oost-Gelderland


Rie Flach
Tel: 06-33319945
Email: rflach@nsgk.nl            
     
                               
 

 Foto Monique Jonker
   
Regio Noord-Holland (Noord)

Monique Weller
Tel: 06-31919860
Email: mweller@nsgk.nl

    
Regio Zuid-Holland


Peter Camping
Tel: 06-33319946
Email: pcamping@nsgk.nl                 
Regio Zuid-Nederland   

Ingrid Zwets -Pelkmans            
Tel: 06- 21182063
Email: izwets@nsgk.nl             
                              
 

Regio Noord-Holland
(Zuid)/Flevoland

Silvia Muije
Tel: 06-55876073
Email: smuije@nsgk.nl                 
Regio Utrecht/
West-Gelderland

Matty Beens
Tel: 06-33319944
Email: mbeens@nsgk.nl                             
     
     
     
   
                                           
     
     

naar boven

Visual


Volg ons op:
  • CBF
  • ANBI
  • Vrienden Loterij
Sitemap sluiten
-