De mensen van NSGK

Bestuur

     
Ingrid Tuinenburg
directeur  
ituinenburg@nsgk.nl

Jan Franssen
adjunct-directeur 
jfranssen@nsgk.nl 
     

 

 

















Handicap & Samenleving                                                     

 Foto Karin  
Maria Ouwehand
senior projectadviseur
mouwehand@nsgk.nl
           
Karin Zegwaard
projectadviseur
kzegwaard@nsgk.nl
   
Hildegard Oet
projectadviseur
hoet@nsgk.nl 
















   
Wim Schouten
Programmamanager 
Technologiefonds
wschouten@nsgk.nl
Roxana Laing
afdelingssecretaresse
rlaing@nsgk.nl 
















Anouk Boslooper
projectadviseur
aboslooper@nsgk.nl


Fondsenwerving & Communicatie

 
Mariël Verburg 
coördinator  
mverburg@nsgk.nl    
Brenda Pel  
fondsenwerver
bpel@nsgk.nl          
l
Susanne Reuling
communicatie & PR
sreuling@nsgk.nl                             















       

 

Eveline van der Lugt
coördinator collecte & evenementen 
evanderlugt@nsgk.nl        

                                    

 
 
















Interne Bedrijfsvoering

   
Marjolein Laamers
office manager 
mlaamers@nsgk.nl       

Dennis Oosterveld 
frontoffice
doosterveld@nsgk.nl   
Monique Verberne
boekhoudkundig medewerker
mverberne@nsgk.nl                       

 

 
















Klik hier voor de regiocoördinatoren van de collecte

naar boven

Visual


Volg ons op:
  • CBF
  • ANBI
  • Vrienden Loterij
Sitemap sluiten
-