Menu overslaan
15 oktober 2015 vacature

Vacature junior medewerker marketingcommunicatie

NSGK (Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte Kind) is al 65 jaar hét fonds voor kinderen en jongeren met een handicap. Ons ideaal is een samenleving waarin kinderen met en zonder handicap vanzelfsprekend samen spelen en mensen met en zonder handicap vanzelfsprekend samen leven. Jaarlijks maken wij honderden projecten mogelijk zoals toegankelijke speelplaatsen, kleinschalige woonvormen, vakanties en onderwijsprojecten. Dit werk kunnen we doen dankzij de steun van o.a. 40.000 donateurs en 11.500 vrijwilligers.

Om de basis van ons werk voor de toekomst te verstevigen zijn wij op zoek naar een medewerker die thuis is op het gebied van communicatie en fondsenwerving, een enthousiaste, deskundige en gedreven

junior medewerker marketingcommunicatie (28,8 uur / 0,8 fte per week)

Je komt te werken op de afdeling Fondsenwerving & Communicatie (F&C) waar je een aantal collega’s ondersteunt op het gebied van fondsenwerving en communicatie. Je bent o.a. verantwoordelijk voor fondsenwervende acties zoals sponsoracties, evenementen en periodieke schenkingen. Ook coördineer je een aantal communicatie-uitingen voor donateurs en collectevrijwilligers.

Wie zoeken wij?

Ben je op zoek naar een leuke baan bij een maatschappelijk relevante organisatie? Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega – mét of zonder handicap – die ons team wil versterken en ondersteunen. Je bent resultaatgericht, hebt een proactieve en dienstverlenende houding en bent bij uitstek een teamspeler. Je hebt een HBO-opleiding afgerond op het gebied van marketingcommunicatie en je wilt graag je tanden zetten in deze uitdagende functie. Je kunt je helemaal vinden in onze missie, visie en wilt jezelf graag inzetten voor kinderen en jongeren met een beperking.

Wat bieden wij?

Een grote mate van zelfstandigheid en flexibiliteit in een professionele en betrokken werkomgeving. De mogelijkheid jezelf te ontwikkelen, en om een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van onze organisatie. Wij bieden een aanstelling voor één jaar, goede arbeidsvoorwaarden, een passend salaris (maximaal € 3262,88 bij een 36-urige werkweek) en een prettige werkomgeving.

Wil je meer informatie?

Neem dan contact op met Ingrid Tuinenburg (directeur) op telefoonnummer 020 - 6791200, uiteraard kan je haar ook een e-mail sturen: werken@nsgk.nl.

Wil jij ook graag deel uitmaken van ons team?

Stuur dan je reactie inclusief motivatie en curriculum vitae voor 2 november aanstaande naar: werken@nsgk.nl t.a.v. Ingrid Tuinenburg Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure.

Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

CBF Centraal Bureau Fondsenwerving ANBI Algemeen Nut Beogende Instelling VriendenLoterij

Deze website maakt gebruik van cookies. Wilt u meer informatie over cookies en welke worden opgeslagen? Lees de cookieverklaring. Niet meer tonen.