Menu overslaan
  • Roelie Rozema

    Groningen, Friesland, Drenthe, Steenwijkerland en Noordoostpolder

    rrozema@nsgk.nl

  • Rie Flach

    Overijssel, Oost-Gelderland

    rflach@nsgk.nl

  • Ingrid Zwets-Pelkmans

    Brabant, Limburg, Zeeland en Zuid-Holland (zuid-oost)

    izwets@nsgk.nl

  • Matty Beens

    Utrecht, West-Gelderland, Noord-Holland (zuid-oost) en Flevoland

    mbeens@nsgk.nl

  • Leonie Weering-van Schagen

    Noord-Holland (noord en west)

    lweering@nsgk.nl

  • Eduard Mulder

    Zuid-Holland

    emulder@nsgk.nl

Uw regiocoördinator

De NSGK-collecte wordt aangestuurd door de collectecoördinator, werkzaam op het NSGK-hoofdkantoor, en een team van zes regiocoördinatoren. De regiocoördinatoren zorgen voor de uitbreiding van de collecte in de regio en de werving van vrijwilligers. De collecteorganisatoren kunnen bij hen terecht voor vragen over hun werkzaamheden of problemen die zij zelf niet kunnen oplossen. Ook wanneer u zelf een activiteit wilt organiseren om geld in te zamelen of wanneer u hulp nodig hebt bij het organiseren van een evenement kunt u rechtstreeks contact opnemen met de regiocoördinator van uw regio.

CBF Centraal Bureau Fondsenwerving ANBI Algemeen Nut Beogende Instelling VriendenLoterij

Deze website maakt gebruik van cookies. Wilt u meer informatie over cookies en welke worden opgeslagen? Lees de cookieverklaring. Niet meer tonen.