Menu overslaan

Uw regiocoördinator

Bent u collecteorganisator en heeft u vragen over de collecte? Of organiseert u zelf een activiteit of evenement om geld in te zamelen en heeft u onze ondersteuning nodig? Onze zes regiocoördinatoren staan graag voor u klaar. 

  • Roelie Rozema

    Regiocoördinator Groningen, Friesland, Drenthe, Steenwijkerland en Noordoostpolder

    rrozema@nsgk.nl

  • Rie Flach

    Regiocoördinator Overijssel, Oost-Gelderland

    rflach@nsgk.nl

  • Ingrid Zwets-Pelkmans

    Regiocoördinator Brabant, Limburg, Zeeland en Zuid-Holland (zuid-oost)

    izwets@nsgk.nl

  • Matty Beens

    Regiocoördinator Utrecht, West-Gelderland, Noord-Holland (zuid-oost) en Flevoland

    mbeens@nsgk.nl

  • Leonie Weering-van Schagen

    Regiocoördinator Noord-Holland (noord en west)

    lweering@nsgk.nl

  • Marita Kuiters

    Regiocoördinator Zuid-Holland (tijdelijke vervanging)

    mkuiters@nsgk.nl

CBF Centraal Bureau Fondsenwerving ANBI Algemeen Nut Beogende Instelling VriendenLoterij

Deze website maakt gebruik van cookies. Wilt u meer informatie over cookies en welke worden opgeslagen? Lees de cookieverklaring. Niet meer tonen.