Menu overslaan

Jouw regiocoördinator

Ben je collecteorganisator en heb je vragen over de collecte? Of organiseer je zelf een activiteit of evenement om geld in te zamelen en heb je onze ondersteuning nodig? Onze zes regiocoördinatoren staan graag voor je klaar. 

  • Roelie Rozema

    Regiocoördinator Groningen, Friesland, Drenthe, Steenwijkerland en Noordoostpolder

    rrozema@nsgk.nl

    ...

  • Rie Flach

    Regiocoördinator Overijssel, Oost-Gelderland

    rflach@nsgk.nl

    ...

  • Matty Beens

    Regiocoördinator Utrecht, West-Gelderland, Noord-Holland (zuid-oost) en Flevoland

    mbeens@nsgk.nl

    ...

  • Leonie Weering-van Schagen

    Regiocoördinator Noord-Holland (noord-west)

    lweering@nsgk.nl

    ...

  • Marita Kuiters

    Regiocoördinator Zuid-Holland en Zeeland

    mkuiters@nsgk.nl

    ...

  • Sjanet Adank

    Regiocoördinator Brabant & Limburg

    sadank@nsgk.nl

    ...

CBF Centraal Bureau Fondsenwerving ANBI Algemeen Nut Beogende Instelling VriendenLoterij